جانشین مجیدی

بازیکن 22 ساله ارمنی الاصل بلژیکی، یکی از گزینه های مدیر عامل استقلال برای جانشینی فرهاد مجیدی است.
جام نیوز: فتح الله زاده در برنامه 90 گفت به دنبال یک بازیکن ارمنی هستند که در 12 بازی، 12 گل زده. بازیکنی با این ویژگی در لیگ بلژیک، تنها یک گزینه داشت که البته از نظر آمار گل، چیزی در رزومه اش به چشم نمی آمد. بازیکنی جوان به اسم ایوان یاگان که ملیت دوگانه بلژیکی، ارمنی دارد و برای تیم ملی کشورش هم بازی نکرده. او متولد سال 1989 است و تنها 22 سال سن دارد.
یاگان در تیم شارلوای بلژیک بازی می کند که مدیریتش بر عهده عباس بیات از دوستان قدیمی فتح الله زاده است و سال های سال بازیکنی مثل داریوش یزدانی در این تیم بازی کرده. حالا به نظر می رسد حاجی که همیشه با فروش بازیکنانش به شارلوا، درآمدزایی می کرد، می خواهد قصه را بر عکس کند.


فتح الله زاده که در دو سال گذشته حتی یک خارجی موثر برای تیمش نخریده باید دید این بار می تواند یکی مثل جان واریو را برای تیمش بخرد؟ جانواریو بی شک بهترین خرید خارجی تاریخ استقلال با فتح الله زاده است.
سیمرغ

/ 2 نظر / 25 بازدید

مبارز حق جویای خوبترین است براى يافتن خوبترين انتخاب و بهترين تصميم، قبل از انجام كارها لحظاتى مكث كن و بپرس خوبترين كدام است. اين با عدم واكنش شتابزده همراه است. واكنش سريع خوب است اما واكنش شتابزده مخرب است. لحظه‏اى توقف لازم است و پرسيدن. اكثر انسانها به اولين چيزى كه به ذهنشان مى‏رسد عمل مى‏كنند يا اينكه حتى چيزى به ذهنشان نمى‏رسد بلكه براساس عادات ريشه‏دار دست به عمل مى‏زنند. مبارز حق اين رويه كه يكى از عناصر ايجاد نادانى است را كمتر مى‏كند و به توقف مى‏رساند.... ادامه : http://faraagahi.blog.com/

نگار

سلام وبلاگ خيلي قشنگي داري به وبلاگ من هم سري بزن. www.ashpazbashy.persianblog.ir