ژنرال بازگشت

امیرقلعه نویی پس از حضور در جلسه امروز هیات مدیره به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال انتخاب شد و حکم گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از ظهر امروز نشستی میان فتح الله زاده، رسولی نژاد و امیر قلعه نویی برگزار شد.

پس از این نشست امیر قلعه نویی با نظر حاضرین به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.

قلعه نویی پس از جلسه امروز حکم خود را از فتح الله زاده دریافت کرد.

پیش از این مظلومی، قلعه نویی و یک گزینه خارجی جزء گزینه‌های استقلال برای حضور بر روی نیمکت این تیم بودند.

امیر قلعه‌نویی پس از جلسه با رسولی‌نژاد و فتح‌الله‌زاده و دریافت حکم سرمربیگری استقلال اظهار داشت: جلسه خوبی داشتیم و با هم همفکری کردیم تا تیم خوبی را ببندیم. من چه در استقلال باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم.

وی افزود: شما شاهد بودید زمانی که به استقلال برگشتم نیکبخت واحدی به پرسپولیس رفته بود و وقتی سرمربی تیم ملی شدم او را به تیم ملی دعوت کردم. من به استقلال نیامدم که سهمیه آن را هدر دهم.

قلعه‌نویی ادامه داد: سال خوبی در استان آذربایجان داشتم و برای آقای جعفری و تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در خصوص جلسه امروز توضیح داد: امروز در جلسه در مورد همه چیز بحث کردیم، استقلال خانه من است و من در مورد مسائل مالی بحث نکردم و اخلاقا درست نبود بحث کنم. برای اینکه تیم قوی داشته باشیم خیلی مسائل باید مدنظر قرار گیرد. اگر قرار است استقلال در لیگ ایران و آسیا قهرمان شود باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم که تیم‌های آسیایی همه قوی هستند.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: استقلال فصل گذشته تیم خوبی داشت اما مسلما من برای تقویت تیم نیروهایی را اضافه یا کم می‌کنم و طبق افکار تاکتیکی‌ام این نیروها را کم یا زیاد می‌کنم.

سرمربی استقلال افزود:از مظلومی، استادم بابت زحماتی که کشیده تشکر می‌کنم از هیچکس کینه‌ای ندارم اما نظم و انضباط برای من در اولویت است. ما در برخی از پست‌ها که مشکل داریم باید تقویت شویم.

/ 0 نظر / 24 بازدید