l,j,v,gh


مراسم رونمایی از تلفن همراه بعدی شرکت موتورولا تا چهار روز دیگر با وجود اینکه تصاویر احتمالی این تلفن همراه پیش از این نیز منتشر شده است برگز
ار خواهد شد اما شایعات حکایت از این دارد که موتورولا قصد دارد با رونمایی از تلفن همراهی با صفحه نمایشی لب به لب در قاب جلویی سر و صدا به پا کند.
به نقل ازفارنت؛ بلومبرگ در گزارش خود آورده است که تلفن همراه جدید موتورولا با صفحه نمایش لبالب در واقع سلاح مخفی موتورولا برای متمایز نشان دادن محصول خود نسبت به تلفن‌های همراه رقبا در ایالات متحده مانند «گلکسی اس ۳» و «اچ.تی.سی وان‌ایکس» است.
بنابر این گزارش این مدل تلفن همراه یکی از اولین تلفن‌های همراه با این نوع صفحه نمایش به حساب می‌آید اگرچه بسیاری از شرکت‌های سازنده تلفن همراه سعی داشته‌اند با قرار دادن فریمی سیاه‌رنگ در دور قاب و صفحه نمایش تلفن همراه خود چنین حالتی را به آن ببخشند.
اگر چنین تلفن همراهی یعنی با صفحه نمایشی تقریبا بدون قاب صحت داشته و واقعی باشد و این تلفن همراه از طراحی مناسب و قابل توجهی برخوردار باشد می‌توان گفت قدم خوبی از سوی موتورولا پس از تصاحب توسط گوگل برای کسب سهم بیشتر از بازار اندرویدی‌های ایالات متحده است.
نگاره: سلاح مخفی موتورولا: تلفن همراهی با صفحه نمایش لبالب  ♥ گشنه پلو ♥ ===============================  مراسم رونمایی از تلفن همراه بعدی شرکت موتورولا تا چهار روز دیگر با وجود اینکه تصاویر احتمالی این تلفن همراه پیش از این نیز منتشر شده است برگزار خواهد شد اما شایعات حکایت از این دارد که موتورولا قصد دارد با رونمایی از تلفن همراهی با صفحه نمایشی لب به لب در قاب جلویی سر و صدا به پا کند. به نقل ازفارنت؛ بلومبرگ در گزارش خود آورده است که تلفن همراه جدید موتورولا با صفحه نمایش لبالب در واقع سلاح مخفی موتورولا برای متمایز نشان دادن محصول خود نسبت به تلفن‌های همراه رقبا در ایالات متحده مانند «گلکسی اس ۳» و «اچ.تی.سی وان‌ایکس» است. بنابر این گزارش این مدل تلفن همراه یکی از اولین تلفن‌های همراه با این نوع صفحه نمایش به حساب می‌آید اگرچه بسیاری از شرکت‌های سازنده تلفن همراه سعی داشته‌اند با قرار دادن فریمی سیاه‌رنگ در دور قاب و صفحه نمایش تلفن همراه خود چنین حالتی را به آن ببخشند. اگر چنین تلفن همراهی یعنی با صفحه نمایشی تقریبا بدون قاب صحت داشته و واقعی باشد و این تلفن همراه از طراحی مناسب و قابل توجهی برخوردار باشد می‌توان گفت قدم خوبی از سوی موتورولا پس از تصاحب توسط گوگل برای کسب سهم بیشتر از بازار اندرویدی‌های ایالات متحده است.‏
/ 0 نظر / 30 بازدید